Značky

Chester Molecular - renovační tmely

Přední evropský výrobce renovačních tmelů Chester Molecular nabízí ucelenou řadu kompozitních opravných tmelů, které poskytují řešení téměř pro jakýkoliv problém související s povrchovou ochranou a opravami opotřebovaných a jinak poškozených dílů z ocele, litiny, barevných kovů, pryže a betonu. Renovační opravné tmely Chester Molecular patří mezi progresivní metody oprav, které významnou měrou přispívají k zásadnímu snížení nákladů v údržbě.

EUCUT - chladicí emulze pro Vaše obrobny a nástrojárny

Můžete používat chladicí emulze levné, nebo kvalitní. Řezné kapaliny EUCUT patří mezi produkty s vysokým chladicím účinkem, dobrými mazacími schopnostmi i dobrou krátkodobou protikorozní ochranou. Díky vyvážené aditivaci  získáte produkty které Vám budou dobře sloužit po mnoho let.

Díky dennímu kontaktu s výrobcem nabízíme mimo základní řadu produktů řešení přímo na míru, dle charakteru Vaší výroby.


Molykote - speciální maziva

Firma Molykote je výrobce speciálních maziv pro široké použití ve všech oblastech výroby a údržby. Tradice firmy a mimořádná kvalita produktů jsou garancí spolehlivosti v nejnáročnějších průmyslových provozech. Maziva firmy Molykote jsou proto určena všude tam, kde průměrná kvalita běžných technických maziv nezaručuje bezporuchový provoz.


FALCOCUT - řezné emulze

Chladicí a řezné emulze FALCOCUT patří mezi spolehlivé provozní kapaliny v oblasti třískového obrábění kovů. Optimální poměr VÝKON - CENA - ŽIVOTNOST zaručují svým uživatelům bezproblémový provoz obráběcích strojů. Řezné emulze FALCOCUT splňují náročné požadavky na ekologický a ekonomický provoz obroben


NICRO - speciální technická chemie

Švýcarská kvalita produktů NICRO je v České republice prověřena dvěmi desetiletí používání ve všech oblastech průmyslové údržby. Kvalita produktů NICRO vás nejen příjemě překvapí, ale i přesvědčí o správnosti vašeho rozhodnutí při vašem nákupu. Produkty firmy NICRO patří mezi nejžádanější u mnoha předních firem, jako například ČEZ, důlní společnosti, Chemopetrol a řadě dalších.


MetaLine - unikátní metoda ochrany povrchů proti opotřebení

Polyuretanové povrchy MetaLine vykazují oproti tradičním otěruodolným materiálům jako například keramickým tmelům, pryžovým povrchům, tvrdokovovým návarům speciálním plastovým povrchům apod. maximální životnost povrchu, snadnou aplikaci pomocí speciální stříkací pistole v libovolné vrstvě, dle potřeby.


POWER TEAM - hydraulické válce a zvedáky, stahováky ložisek

POWER TEAM je přední světový výrobce hydraulického nářadí, heverů, hydraulických válců, stahováků a mnoha dalších komponentů. Maximální kvalita bez kompromisů zajišťuje 100% spolehlivost a maximální životnost v nejnáročnějších podmínkách. POWER TEAM to je volba pro skutečné profesionály.


DICHTOL - oprava mikroporezity a vlasových trhlin

Penetrační kapalina DICHTOL je naprosto ojedinělý výrobek ve svém oboru, určený k opravě mikroskopických trhlin odlitků bez tlaku a vákua. Kapaliny DICHTOL se aplikují ponorem, sprejem nebo štětcem a po vytvrzení zacelí jakoukoliv mikroskopickou trhlinu na kovových odlitcích. Proto jsou kapaliny DICHTOL nenahraditelné ve slévárenství, auotoppravárenství i ve všeobecné údržbě.

 
Simplegreen - odmašťování povrchů za studena

Kapaliny Simplegreen jsou moderní, vodou ředitelné odmašťovací kapaliny pro použití v lakovnách, průmyslu, autodopravě, likvidaci ekologických nehod apod. Kapaliny Simplegreen mají vynikající odmašťovací účinek za studena a proto odpadají náklady na jejich ohřev tak , jak je to u mnoha jiných konkurenčních produktů.


MR Chemie - spreje na magnetické a penetrační zkoušky

Produkty firmy MR Chemie patří mezi tradiční dodavatele prostředků pro zjišťování skrytých materiálních vad nedestruktivní metodou. Aplikace pomocí sprejů MR Chemie je jednoduchá rychlá a velmi spolehlivá. Skryté materiálové vady odhalí během několika minut, bez použití speciálního nářadí se 100% spolehlivostí


Kimberly Clark - průmyslové utěrky

Průmyslové utěrky, pracovní rukavice, brýle a obleky  Kimberly Clark jsou technické pracovní utěrky nejvyšší kvality pro náročné i méně náročné stírací úkony. Vykazují maximální pevnost, savost a excelentní kvalitu stěru. Utěrky Kimberly Clark doporučujeme všude tam, kde se kladou maximální nároky na kvalitu stěru i užitnou hodnotu produktu.


SONLOK - anaerobní lepidla pro zajištění vůlí ložisek, čepů a závit + plošná těsnění

Anaerobní lepidla SONLOK řeší většinu požadavků na vymezení vůlí závitů, vůlí ložisek, plošných vůlí přírub apod. Anaerobní lepidla SONLOK nabízí nadstandartní kvalitu za přijatelné ceny. Pro obchodní firmy které se zabývají dalším prodejem máme připraveny dobré obchodní podmínky.

ZVG - pracovní utěrky, pracovní obleky, rukavice a mycí kapaliny

Technické utěrky švýcarského koncernu ZVG nabízí cenově dostupné kvalitní pracovní utěrky, ochranné obleky , respirátory, mycí prostředky a řadu dalších produktů pro všechna odvětví průmyslové a potravinářské výroby a údržby. Všechny výrobky firmy ZVG se vyznačují dobrým poměrem cena - užitek a proto tyto produkty doporučujeme všem našim zákazníkům
 

WEICON - technické spreje a dílenská maziva

  Značka WEICON představuje optimální poměr mezi cenou a kvalitou produktů. Mezi našimi zákazníky jsou oblíbeny zejména pro dobrou kvalitu, cenovou dostupnost i schopnost firmy reagovat na individuální požadavky zákazníka.